INFOLINIA: 22 737 64 00
Strona Główna O Nas Opinie pacjentów

Opinie pacjentów

Pragnę podziękować Państwu za serdeczną opiekę nad moją Matką, która była w latach 2009-2015 Waszą podopieczną. Okres 6-ciu lat był dla mojej rodziny trudny. Mama pogrążała się w chorobie i wymagała coraz intensywniejszej opieki. Dzięki Państwa pomocy, okazanej mi życzliwości i wyrozumiałości mogłam współuczestniczyć w jej życiu, nie tracąc z nią kontaktu. Moje podziękowanie kieruję do lekarzy, którzy cierpliwie pomogli mi zrozumieć istotę choroby i którzy niestrudzenie działali dla jej dobra. Do Pań Pielęgniarek, zawsze pomocnych, wykazujących na co dzień najwyższą fachowość i zaangażowanie. Do Pań Rehabilitantek, które zabiegały o jej aktywność, nawet wtedy, gdy wydawać by się mogło, były na straconej pozycji. Szczególne podziękowanie kieruję do Opiekunów, bez pomocy których opieka nie byłaby możliwa. Jestem wdzięczna za Wasz trud, troskliwość, wyrozumiałość, dobre słowo i za niestrudzoną gotowość do niesienia pomocy. Państwa wspólny wysiłek, Państwa praca, bywa że niewdzięczna, napawała mnie nadzieją i dodawała sił do działania. Nade wszystko pomogła mi stworzyć jej bezpieczny dom. Życzę Państwu wielu sukcesów i zadowolenia w życiu zawodowym i prywatnym.

W imieniu własnym i męża, pragnę podziękować oraz wyrazić wdzięczność całemu personelowi medycznemu, opiekuńczemu, rehabilitantom, kuchni, administracji oraz obsłudze technicznej za wszelką pomoc przy opiece, za cenne rady, a także za troskę, którą zostaliśmy objęci. Tabita jest miejscem, do którego zawsze chętnie będziemy wracać. Jest to ośrodek, od którego bije serce i ciepło, skąd wraca się zdrowszym. Raz jeszcze dziękujemy za indywidualne i profesjonalne podejście, jakim zostaliśmy obdarowani.

Po ponad 2-miesięcznym pobycie w Tabicie, składam w imieniu mojego męża i swoim własnym serdeczne podziękowanie kierownictwu, tj. p. dr. Łukasiewiczowi, całemu personelowi z p. Dorotą, paniom rehabilitantkom Martynce i Natalii oraz wszystkim osobom, z którymi chory miał do czynienia, za ofiarną pracę, serce i świetną, rodzinną atmosferę. Z przyjemnością będziemy wspominali pobyt w Tabicie i dziękowali opatrzności, że męża tu pokierowała.

Serdeczne podziękowanie za skuteczną kurację w Ośrodku Tabita, wspaniałą atmosferę jaką stwarzają lekarze i specjaliści od rehabilitacji. Podstawą sukcesu (wg nas) jest umiejętność dostosowania ilości i jakości zabiegów do potrzeb i możliwości pacjentów. Pozytywne efekty są namacalne - oby trwały jak najdłużej (do kolejnego pobytu - koniecznie razem - nasza przyjaźń jest ważnym elementem rehabilitacyjnym).

Serdeczne podziękowania dla całego personelu w ośrodku Luxmed Tabita i słowa uznania za wspaniałe warunki, cierpliwość, miłe uśmiechy oraz obsługę. Panuje tu wyjątkowo miła atmosfera, tak rzadko w dzisiejszych czasach spotykana. Dziękujemy za wszystko i życzymy dalszych sukcesów, zdrowia i cieprliwości.

Serdeczne podziękowania dla całego personelu ośrodka Tabita, dla wszystkich fizjoterapeutów, a w szczególności dla p. Patrycji Kurzawy za wielkie serce i pełen profesjonalizm.

Dziękuję p. dr Haładynie za opiekę w czasie mojego pobytu. Dziękuję panom terapeutom za życzliwy stosunek, a szczególnie do osób starszych, które potrzebują tej opieki. Paniom Pielęgniarkom, które okazują wiele serdeczności na co dzień. Dziękuję kuchni za smaczne i gorące obiady. O ile będzie to możliwe chętnie wrócę ponownie.

Serdeczne podziękowanie dla całego personelu ośrodka Tabita. Z przyjemnością będę wspominać pobyt w ośrodku. Na swojej drodze spotkałam się z bardzo życzliwymi nowo poznanymi osobami. Dziękuję za bardzo dobrą rehabilitację i wsparcie. Ośrodek bardzo mi pomógł w mojej chorobie.

Serdecznie dziękuję personelowi ośrodka Tabita za troskliwą opiekę i pozytywne podejście do pacjenta. Dziękuję p. ordynatorowi D. Łukasiewiczowi za osobiste doglądanie chorych, rozmowy z nimi i udzielanie pomocy medycznej. Pragnę również serdecznie podziękować p. Dorocie Sekule - Pielęgniarce Oddziałowej, za jej ciepłe podejście do pacjentów. Jej słowa i sposób bycia zawsze kojąco wpływają na chorych, a poza tym nigdy nie odmawiała pomocy, o każdej porze. Następnie dziękuję p. Damianowi Rutkowskiemu za cierpliwość i wyrozumiałość w ćwiczeniach rehabilitacyjnych. Po udarze przez okres 3 miesięcy doprowadził mnie do pełnej sprawności fizycznej, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Jeszcze raz wszystkim pracownikom ośrodka Tabita dziękuję i życzę dalszej owocnej pracy, mimo stresów i zmęczenia. Pragnę nadmienić, że przebywając w ośrodku atmosfera była bardzo miła i serdeczna, a otaczający piękny sosnowy las wpływał dobrze na samopoczucie.

Serdeczne podziękowania dla całego personelu domu Tabita, gdzie spotkało mnie szczęście w czasie pobytu w dniach 16.05-16.06.2017. Na wstępie serdeczną pomocą w walce z bólem otoczyła mnie p. dr Joanna Szudejko, naprawiając błędy moich lekarzy. Następnie od p. dr Marzenny Bazan trafiłam w najlepsze z najlepszych ręce p. Marii Komosy, która swoimi delikatnymi paluszkami potrafiła zlikwidować bóle, które odbierały mi chęć życia. Pozostała grupa rehabilitacyjna starała się dzielnie i serdecznie, aby przywrócić mi sprawność. Miłe panie pielęgniarki i salowe, ciągle z uśmiechem i cierpliwością służyły mi w każdej chwili.

Z wielkim podziękowaniem za opiekę i przywrócenie mi zdrowia, opuszczam Ośrodek Rehabilitacyjny Tabita - jestem przekonany, że najlepszy w Europie.

Po miesięcznym pobycie rehabilitacyjnym w ośrodku Tabita składamy serdeczne podziękowanie Dyrekcji, Lekarzom i Personelowi Medycznemu Ośrodka za ofiarną pracę, ogromne zainteresowanie problemami zdrowotnymi pacjentów i wyjątkowo miłą, rodzinną atmosferę. Szczególnie dziękujemy p. dr J. Szudejko za troskliwą opiekę i skuteczne leczenie. Wiele życzliwości i troski o poprawę naszego zdrowia i sprawności okazała nam p. dr M. Bazan, za co ogromne dzięki. Dziękujemy Pielęgniarkom, które z życzliwością otaczały nas troskliwą opieką i wykonywały wszystkie zabiegi. Dziękujemy fizjoterapeutom: p. A. Kalbarczykowi, p. L. Poszytkowi, p. J. Pszczółkowskiej i p. E. Kawiak, którzy z ogromnym zaangażowaniem wykonywali zabiegi, które okazały się skuteczne. Słowa podziękowania składamy p. A. Witczak za uprzejmą obsługę i p. A. Kaczmarek za sprawną pomoc przy zakwaterowaniu. Wyrazy podziękowania pracownikom kuchni i stołówki za serwowane smaczne posiłki. Dyrekcji i całemu Personelowi Medycznemu należą się słowa uznania za zapewnienie pacjentom dobrych warunków pobytu w ośrodku.

Wszystkie prawa zastrzeżone przez LUX MED Tabita Sp. z o.o.