INFOLINIA: 22 737 64 00
Strona Główna Święty Mikołaj dla Seniora

Święty Mikołaj dla Seniora

2019.12.16

W tym roku św. Mikołaj odwiedził również naszych seniorów. Nasz Ośrodek wziął udział w II edycji akcji „Święty Mikołaj dla Seniora” zorganizowanej z inicjatywy Państwa Góral – Roksany, Mateusza i ich półtorarocznego synka Maksymiliana. Dzięki pomysłowi organizatorów oraz zgłaszających się do pomocy darczyńców, mogliśmy spełnić marzenia naszych pacjentów. Pacjenci zostali poproszeni o napisanie listów do św. Mikołaja, które następnie trafiły do organizatorów wydarzenia. Zgłaszający się darczyńcy skompletowali podarunki dla naszych seniorów wraz z listami od Mikołaja ze świątecznymi życzeniami. Pacjenci byli wzruszeni, serdecznie dziękując za otrzymane prezenty.
W imieniu naszych Pacjentów z całego serca dziękujemy Roksanie, Mateuszowi, Maksymilianowi oraz wszystkim Mikołajom, którzy dołożyli swoją cegiełkę do stworzenia prezentów świątecznych dla seniorów z naszego Ośrodka. Uśmiech i łzy wzruszenia Pacjentów oddały wdzięczność dla wszystkich darczyńców. Życzymy Wam pomyślności i spełniania się w tym co robicie, bo robicie coś naprawdę wielkiego. Dziękujemy!

Więcej informacji o akcji „Święty Mikołaj dla Seniora” można znaleźć pod adresem: https://www.facebook.com/events/503960003668321/

Poprzednia - Adwentówka 2019 Następna - Rewolucyjny sprzęt rehabilitacyjny

Wszystkie prawa zastrzeżone przez LUX MED Tabita Sp. z o.o.